راهبند فک چه نوع راهبندی است؟

راهبند فک چه نوع راهبندی است؟

همیشه از راهبند ها به عنوان مانعی استفاده می کنند که با تایید نگهبان مجور وارد شدن به آن را به وسیله ی نقلیه می دهد و یا چنان چه راهبند شما پیشرفته باشد قادر است با دوربین مدار بسته پلاک شما در لیست مجاز قرار دهد تا دفعه ی بعد که می خواهید وارد آن جا شوید به شکل خودکار مانع برای شما برداشته شود که معمولا برای ساختمان ها و مجتمع های خیلی  بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد.

ولی راهبند دیگری هم در بازار وجود دارد و نوانسته افراد بسیاری را به سمت خود بکشاند و آن هم راهبند فک می باشد و بدون تردید جز بهترین محصولات در این زمینه به حساب می آید که بسیار پرکاربرد است و با پا به عرصه گذاشتن انواع قدیمی آن را منسوخ ساخت.

راهبند فک چه نوع راهبندی است؟

راهبند فک چه کاربرد هایی دارد؟

این نوع راهبند به در اصل جز بهترین تولیدات یک کارخانه به شمار می رود و دارای یک مجموعه تفاوت هایی با دیگر انواع آن می باشد معمولا اینگونه راهبندها برای مصارف تجاری و مسکونی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند ولی این دستگاه را می توان ب عنوان یک ابزار صنعتی و یا نیمه صنعتی در نظر داشت که بدون هیچ محدودیتی قادر هستید از آن استفاده کنید. طول بوم آن خیلی بلند است و به پنج الی شش متر هم خواهد رسید و می تواند دفعالت خیلی زیادی را در طول روز باز و بسته شود و به این دلیل است که به این دلیل است نسبت به دیگر محصولات بیشتر به فروش می رسد .

گروه صنعتی آکام ترک سازنده برتر راهبند فک

مجموعه آکام ترک با سابقه تولید درخشانی که دارد تصمیم گرفته است که برای کامل کردن فازهای تولیدی خود طراحی و ساخت نوع فک را هم در دستور کار خود قرار دهد به همین دلیل است که مدیران تولید و مهندسان حرفه ای طرح ها و پلان های خود را برای ساخت بر روی میز کار قرار دادند تا این امر با کیفیت هرچه زیادتر به انجام برسد. همین طور خدمات صادرات این راهبند در خاورمیانه هم در برنامه کاری شرکت قرار خواهد گرفت. در ادامه به برخی دیگر از راهبندها اشاره خواهیم کرد همراه ما باشید.

انواع راهبند و معرفی آنها :

راهبند خودکار میله ای

راهبند خودکار میله ای در حال حاضر می توان آن را در سطح شهر و ورودی پارکینگ مراکز خرید، سازمان های دولتی، شرکت ها و پارکینگ های عمومی ببینید.

راهبندهای میله ای دارای یک میله متحرک و سبک وزن است که به کمک یک سیستم محرک الکترومکانیک یا هیدرولیک به حرکت در می آید.

کنترل حرکت سیستم محرک هم از طریق یک مدار فرمان الکتریکی صورت می گیرد. همین طور برای کم کردن نیروی اعمال شده به موتور موقع حرکت میله و بیشتر شدن سرعت حرکت، از یک فنر برای متعادل کردن وزن میله استفاده خواهد شد.

راهبند ستونی چیست؟

این راهبندها یک استوانه فلزی دارند که به کمک سیستم محرک هیدرولیک و یا مکانیکی به طرف بالا و پایین به حرکت در می آید. فنداسیون راهبند ستونی داخل زمین است و موقعی که مسیر برای عبور باز باشد، استوانه متحرک به شکل کامل در داخل فنداسون و داخل زمین می رود. برای بستن مسیر عبور، ستون به سمت بالا حرکت خواهد کرد و به شکل یک مانع در مقابل وسیله ها و ماشین ها قرار می گیرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *